Rendile anda BÜROOPIND (23m2) Tartu südalinnas Kompanii 6.

Pakutav pind koosneb ühest ruumist, mis asub I korrusel ja on akendega tänava poole. Sissepääs Kompanii tänavalt. Välisuks on varustatud fonolukuga. Turvaline ja rahulik keskkond. Meeldivad naabrid.

Puitpõrand. Puituksed ja -aknad. Akendel puit-ribikardinad. Seinad krohvitud ja värvitud. Laudislagi. Erilist atmosfääri lisavad punasest tellisest vahvärk-sein ja kamin.

Ruum mahutab kaks töökohta. Olemasolev sisustus: kaks töölauda ja -tooli, kolm sahtlitumbat, neli koosolekutooli, seinariiul, üks kõrgem ja üks madalam dokumendikapp ja riidekapp. Sisustust võib muuta.

Tualettruum naaberbürooga ühine. Kööginurka ei ole. Kohvinurk on võimalik paigutada bürooruumi.

Hoones on keskküte, ventilatsioon ja valveseadmed. Bürooruumis on päevavalguslambid ja laualambid, Telia internetiühendus kiirusega 20M/10M, WiFi ja äritelefoni võimalus.

Parkimine Tartu kesklinnas on tasuline (maja eest A-tsoon, 15 min tasuta parkimist, 50m kaugusel B-tsoon ja 1,5 tundi tasuta). Jalgrattaid, mootorrattaid ja muid väiksemaid sõiduvahendeid on võimalik turvaliselt hoida lukustatud sisehoovis.

Laienemisvõimalus! Soovi korral võimalik juurde saada teine ruum (15m2), kööginurk, otsepääs kenasse sisehoovi.

HOONE

1776. aastal ehitatud ühekordne kivimaja renoveeriti aastal 2006. Renoveerimise käigus sai hoone kaasaegsed kommunikatsioonid ja mugavused, säilitades oma ajaloolise ilme.

Hoone l korrusel asuvad kaks äripinda, ärklikorrusel kaks korterit. Büroodesse pääseb tänavalt, korteritesse sisehoovist. Büroode tööaeg jääb ajavahemikku kl 08-18. Korterite öörahu on kl 23-07. Oluline on üksteisega arvestada ja tagada vastastikku nii töö- kui öörahu.

Hoone apaikneb Raekoja platsist 100m kaugusel. Samas raadiuses asuvad Tartu Linnavalitsus, Tartu Ülikool, Haridusministeerim, samuti arvukalt kultuuri- ja toitlustusasutusi.

HIND on 8.70€/m2 (lisanduvad käibemaks ja kõrvalkulud). Võimalikud muud kokkulepped.

Lepingu sõlmimisel tasuda 1 kuu üürisumma ulatuses tagatisraha. Kuutasu igakuiselt ettemaksena.

Büroopind on koheselt saadaval.

 

OÜ Tartu Restauraator Tel/Fax +372 736 23 44 E-mail: tartrest@tartrest.ee